1.B – Aktuality

Vážení rodiče, milé děti,

ve třídě se stále něco děje. Minulý týden jsme každý den ochutnávali různé druhy ovoce a zeleniny. Dětem velmi chutnal salát polníček, nebály se ani rukoly a řeřichy. Na zadních lavicích nám roste vyklíčený hrách, děti ho poctivě zalévají.

V pondělí nás Olivka se Šimonem úspěšně reprezentovali v pěvecké soutěži  Zlatý kosák, v úterý pro nás paní Buzková připravila rukodělnou dílnu, při které si děti vyrobily taktilní koberečky. Stále se zlepšujeme ve čtení, psaní a počítání, poznáváme jarní květiny, sledujeme počasí (východ a západ slunce, venkovní a vnitřní teplotu).

Před Velikonocemi upečeme jidáše, které následně na trzích prodáme. Koncem dubna nás čeká návštěva divadelního představení v Minoru. Půjdeme na Libozvuky.

Jana Kvitová