Vážení rodiče, milí prvňáčci!

Blíží se Váš první školní den. Věřím, že se těšíte stejně jako já a ráda bych Vám popřála, aby pro Vás byly i všechny další dny příjemné, zajímavé a objevné.

První den se sejdeme před školou, odkud společně s rodiči půjdeme do třídy.Potom se můžete těšit na hry s našimi vychovateli ŠD, rodiče čeká 1. třídní schůzka.

V dalších dnech přidáme vždy po jedné hodině, ale jen do čtyř vyučovacích hodin celkem :-). Vyučování ve čtvrtek a v pátek tedy skončí v 11:40 hod.

Pro děti mám první malý úkol, který se dozví případně i první školní den. Na obrázcích se Vám představuje opička, která je zvídavá, veselá, chytrá, hbitá a bude Vás provázet po celý školní rok. Zatím ale nemá jméno. Zkusíte nějaké vymyslet?

Přeji Vám krásné poslední dny prázdnin a těším se na viděnou v pondělí 4. září 2017.

Mgr. Jana Matěnová
třídní učitelka