Třídní učitelka: Markéta Chramostová

Jmenuji se Markéta Chramostová. Šest let jsem učila na gymnáziu biologii a tělesnou výchovu, pak jsem si ale odskočila na dovolenou k mým třem dětem. Nyní učím třetím rokem na ZŠ Školní, kde se mi moc líbí. Všechny mé děti, školní i vlastní, jsou nyní motorem mého života. Ráda je poslouchám, diskutuji s nimi a těším se z jejich nápadů a názorů.

Vycházím z přesvědčení, že přirozeností člověka je učit se a poznávat svět kolem sebe. Za hlavní hodnoty považuji vnitřní motivaci, komunikaci a toleranci.

Budu se snažit, aby se šesťáci ve třídě cítili dobře, dodržovali třídní a školní pravidla, vzdělávali se a dělali něco pro sebe i pro ostatní. Naučili se, že škola není jen o získávání vědomostí, ale také o potkávání se s přáteli a o pořádání společných akcí.

Co je nového v 6.A (únor)?

Většinou mám strhaná záda z příliš těžké aktovky (Saša). Jsme na sebe hodnější (Jenda). Přišel k nám nový spolužák Ondra (Vláďa). Máme nové učitele (Simon). Jsme chytřejší (David). Máme nové předměty (David). Moc už se nehádáme (Tom). Dokáži již řešit problémy racionálně (Orko). Pořád nemáme projektor (Ondra). Hodně jsem se skamarádil s Ondrou (Honza).

Co se u nás děje (únor)?

Máme každý den 6 hodin (Jenda). Máme se víc rádi (?). Měli jsme hodně testů (Vláďa). Učíme se (David). Jsme hodnější na hodinách (Tom). Neustále se přemisťujeme a občas zapomeneme do jaké třídy máme jít (Saša). Šestou hodinu umíráme (Natálka). Zeměpis je těžký (Lucka). Školní týden je moc dlouhý (Jana). Orko se skamarádil s Ondrou (Orko). Nebaví mě se stěhovat ze třídy do třídy (Ondra). Máme více testů než před rokem (Kryštof). Nelíbí se mi, že máme stále plno testů (Honza).

Co nás čeká?

LEDEN

28.1. Celoškolní projekt Karel Čapek (prezentace žáků 3.B), 3. vyučovací hodina

31.1. 8:00 – 12:35 Bruslení na zimním stadionu Hasa – zdarma

31.1 Vydání vysvědčení na ledě, desky s sebou.

ÚNOR

1.2. Pololetní prázdniny