Třídní učitelka: Markéta Chramostová

Jmenuji se Markéta Chramostová. Šest let jsem učila na gymnáziu biologii a tělesnou výchovu, pak jsem si ale odskočila na dovolenou k mým třem dětem. Nyní učím třetím rokem na ZŠ Školní, kde se mi moc líbí. Všechny mé děti, školní i vlastní, jsou nyní motorem mého života. Ráda je poslouchám, diskutuji s nimi a těším se z jejich nápadů a názorů.

Vycházím z přesvědčení, že přirozeností člověka je učit se a poznávat svět kolem sebe. Za hlavní hodnoty považuji vnitřní motivaci, komunikaci a toleranci.

Budu se snažit, aby se šesťáci ve třídě cítili dobře, dodržovali třídní a školní pravidla, vzdělávali se a dělali něco pro sebe i pro ostatní. Naučili se, že škola není jen o získávání vědomostí, ale také o potkávání se s přáteli a o pořádání společných akcí.

Co je nového v 6.A?

..snad brzy doplním, zeptám se šesťáků.

Co se u nás děje?

Seznamujeme se, tvoříme třídní pravidla a formulujeme svá očekávání od druhého stupně a nastávajícího školního roku.

Co nás čeká?

3.9. 8:00 – 8:45 Zahájení školního roku 2018/2019

4.9. 8:00 – 11:40 Třídnické práce (rozdávání sešitů, třídní pravidla, seznamování…)

5.9. 8:00 – 11:40 Třídnické práce (výzdoba a úprava třídy…)