🙂 Vítejte u 6.B 🙂

28. 6. Vydání vysvědčení

Co se u nás děje?

Národní divadlo – představení Kytice

Ve středu 27. 2. jsme vyrazili do Národního divadla. Šla tam naše třída a třída 6.A. Představení se jmenovalo Kytice a obsahovalo 8 balad. Nejvíce mě zaujala balada Holoubek. Představení bylo rozděleno na dvě části. Hned po konci jsme vyrazili do školy a oběd jsme stihli jen tak tak.

Laura Fišerová

Výročí Karla Čapka

Psal se den 6. 2. a my jsme šli místo vyučování do 3.B. Tam si pro nás připravili prezentaci o Karlu Čapkovi. Bylo to velmi zajímavé a také jsme se z toho něco dozvěděli. Ke konci si pro nás připravili tajenku se sedmi otázkami. Bylo to dobré a byl bych rád za více takových prezentací.

Patrik Pelc

Vysvědčení na ledě

Dne 31. 1. se uskutečnilo bruslení na zimním stadionu Hasa. Byl tam celý 2. stupeň a bylo to super. Mohli jsme tam hrát hokej, nebo jen bruslit. Na konci každý dostal vysvědčení. Myslím, že jsme si to všichni užili.

Julie Vránová

Vánoční program – lasergame

Dne 10. 12. 2018 jsme vyrazili společně s 6.A do laser game arény. Když jsme dorazili na místo, tak jsme si počkali na naši halu a šli jsme hrát. Ze začátku nám slečna vysvětlila pravidla a rozdělila do 4 týmů. Hra trvala cca 15 minut. Po každé hře jsme se vždy vystřídali s 6.A. Hráli jsme dohromady tři hry a na konci jsem si mohli zkusit i virtuální realitu a různé další hry. Pak už jsme vyrazili zpátky do školy na oběd.

Nela Pelcová

Myanmar – divoká cesta do barmské říše

Dne 10. 9. 2018 jsme vyrazili do Modřanského biografu společně s celým druhým stupněm. Cesta byla příjemná, popovídali jsme si s kamarády, a nebyla ani dlouhá. Když jsme dorazili, tak si většina z nás koupila něco na zub a jen jsme čekali, než nás pustí do sálu na film. Když jsme se posadili všichni na místa, tak tam byli příjemní uvaděči, kteří nám film představili a pak nám během filmu něco povídali k tématu. Film byl o tom, jak se žije i v jiných zemích a vesničkách, než u nás v Praze.

Film nás moc nenadchnul, ale určitě bude ještě spousta jiných akcí a to nás bude bavit třeba víc.

Nela Pelcová