🙂 Vítejte u 7.B 🙂

29. a 30. 6. Ředitelské volno

Co se u nás děje?

Sportovní kurz

Dne 11.9. jsme odjeli na sportovní kurz, který se konal v Outdoor Resort Březová. Po příjezdu nás jedem z vedoucích provedl areálem a seznámil nás s programem, který jsme měli společně se 7.A. V programu jsme měli spoustu zajímavých věcí, například. volný pád, lezení po stěnách, jízda na koních, lukostřelba, armygame, rafty apod. Každý večer jsme chodili hrát na schovávanou do hradu Nottingham jako minulý rok. Jeden z večerů jsme měli diskotéku a poslední den pro nás učitelé s vedoucími připravili bojovku. Teď už nás čekal jenom odjezd do Prahy. Myslím si, že jsme si to všichni užili a za mě to byla určitě jedna z nejpovedenějších akcí.

Nela P.

Národní divadlo – představení Kytice

Ve středu 27. 2. jsme vyrazili do Národního divadla. Šla tam naše třída a třída 6.A. Představení se jmenovalo Kytice a obsahovalo 8 balad. Nejvíce mě zaujala balada Holoubek. Představení bylo rozděleno na dvě části. Hned po konci jsme vyrazili do školy a oběd jsme stihli jen tak tak.

Laura Fišerová

Výročí Karla Čapka

Psal se den 6. 2. a my jsme šli místo vyučování do 3.B. Tam si pro nás připravili prezentaci o Karlu Čapkovi. Bylo to velmi zajímavé a také jsme se z toho něco dozvěděli. Ke konci si pro nás připravili tajenku se sedmi otázkami. Bylo to dobré a byl bych rád za více takových prezentací.

Patrik Pelc

Vysvědčení na ledě

Dne 31. 1. se uskutečnilo bruslení na zimním stadionu Hasa. Byl tam celý 2. stupeň a bylo to super. Mohli jsme tam hrát hokej, nebo jen bruslit. Na konci každý dostal vysvědčení. Myslím, že jsme si to všichni užili.

Julie Vránová

Vánoční program – lasergame

Dne 10. 12. 2018 jsme vyrazili společně s 6.A do laser game arény. Když jsme dorazili na místo, tak jsme si počkali na naši halu a šli jsme hrát. Ze začátku nám slečna vysvětlila pravidla a rozdělila do 4 týmů. Hra trvala cca 15 minut. Po každé hře jsme se vždy vystřídali s 6.A. Hráli jsme dohromady tři hry a na konci jsem si mohli zkusit i virtuální realitu a různé další hry. Pak už jsme vyrazili zpátky do školy na oběd.

Nela Pelcová

Myanmar – divoká cesta do barmské říše

Dne 10. 9. 2018 jsme vyrazili do Modřanského biografu společně s celým druhým stupněm. Cesta byla příjemná, popovídali jsme si s kamarády, a nebyla ani dlouhá. Když jsme dorazili, tak si většina z nás koupila něco na zub a jen jsme čekali, než nás pustí do sálu na film. Když jsme se posadili všichni na místa, tak tam byli příjemní uvaděči, kteří nám film představili a pak nám během filmu něco povídali k tématu. Film byl o tom, jak se žije i v jiných zemích a vesničkách, než u nás v Praze.

Film nás moc nenadchnul, ale určitě bude ještě spousta jiných akcí a to nás bude bavit třeba víc.

Nela Pelcová