KVĚTEN

15.5. Marie Terezie 300 let (6.-9. tř.) PROJEKTOVÝ DEN

18.5. – FOTÍME SE (jako třída a do ročenky)

18.5.-  Seminář Respekt k porodu (3. – 6. vyuč. hodina). Mediklub Spálená, Ph1

29.5-2.6. Německo – vybraní žáci 7.A a 9.A (Fra)

ČERVEN

1.6. – Školympiáda ( na dětském hřišti)

17.6. – 23.6. – Škola v přírodě

Škola v přírodě – odjezd 17.6. 8.00 z parkoviště na Mlejnku – návrat 23.6. mezi 12. – 14. na stejné místo.

Hotel SEMERINK – Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Janov nad Nisou v nadmořské výšce 650 m n.m. Jizerské hory jsou významným střediskem letní a zejména zimní rekreace. Vzdálenost hotelu od okresního města Jablonce nad Nisou je cca 4 km a lze do něj dojít pěšky po značené turistické cestě kolem Jablonecké přehrady, která v létě skýtá možnost koupání či rybaření. Okolí hotelu je protkáno množstvím značených turistických tras, které Vás při letní turistice zavedou na nejkrásnější místa Jizerských hor.

Prosíme, vybavte děti vhodnou turistickou obuví, oblečením  pro horskou turistik , malým batohem s lahví na pití,  pokrývkou hlavy a také prostředky repelentního typu. Děkujeme.

27.6. – Poslední zvonění ( Branické divadlo) 18.00 – 1.stupeň

19.00 – 2.stupeň