Je po zkouškách a čekáme na výsledky!

Tak skončil rok příprav na přijímací zkoušky na střední školy. O Cermatech už od teď nikdo nechce ani slyšet. Většina žáků to pojala velmi zodpovědně, jiní na pohodu. Uvidíme, co se vyplatí. Každopádně se učíme uspět a k tomu i žít. Život deváťáka je docela fajn. Tedy hlavně teď po zkouškách.

Rozvrh 2021/22

Co je nového v 9.A?

Máme 2 nové spolužáky z Ukrajiny. Denyse z Vynnicje, který nám představil své město v zajímavé prezentaci a rozdal nám čokolády z místní továrny. Dále pak Rosťu z Mariupolu. Snažíme se s kluky mluvit a pomáhat jim.

Co budeme dělat po přijímacích zkouškách ve škole?

Nebudeme otravní deváťáci, ale budeme se snažit v rámci našich možností pracovat. Samozřejmě doufáme, že nyní podnikneme hodně akcí. O dost z nich jsme přišli během Covidu a díky přípravám na zkoušky.

Co nás čeká?

4.5. „Otevřete oči“ – protidrogová prevence (1. a 2. vyučovací hodina)
5.5. Dny pro záchranu života – první pomoc (4.-5. vyučovací hodina)
12.5. Projekt pro 1. stupeň: Tělovýchova a Sokol (celý den)