6.A

Vážení a milí,

naše další čtvrtletí uteklo velmi rychle a nás čeká cílová rovinka šestého ročníku. Aktuálně jsme zcela jistě všichni odpočatí a těšíme se po Velikonocích zpět do školy. Co nás aktuálně čeká?

Během května společně oslavíme výročí založení Sokola. Připravíme společně program pro děti z prvního stupně a čeká nás výběh na Dobešku a následná projekce filmu Zátopek.

17. – 24. 6. nás čeká škola v přírodě.

Mějte se hezky a na závěr přikládám fotografii z posledního ročníku Plavecko-běžeckého poháru, kde měla naše třída početné zastoupení!

 

 

Vážení a milí,

pomalu, ale jistě se náš aktuální školní rok překlápí do své druhé poloviny. Již máte doma svoje první vysvědčení z druhého stupně a společně si zvykáme na nové podněty a vyučující. Zároveň překonáváme menší či vetší studijní překážky a nástrahy.

Velice pozitivní zpráva je, že po období pandemie se opět naplno obnovil koloběh akcií na naší škole. V poslední době jsme společně absolvovali festival Jeden svět, vyzkoušeli jste si matematického klokana a ve třídě nám dokonce přibyli noví spolužáci, kterým se zatím vzorně věnujete.

V blízké době nás čeká exkurze do kina a další závody v Plavecko-běžeckém poháru. Přeji hodně sil do následující poloviny druhého pololetí a mějte se hezky…

 

 

Vážení a milí,

společně jsme spolu ve škole již několik měsíců a za chvíli nás čekají Vánoce. Máme za sebou celou řadu zajímavých zážitků. Byli jsme na adaptačním kurzu, vyzkoušeli jsme si karanténu a distanční výuku, absolvovali jsme cestopisný pořad o Madagaskaru, přespali jsme ve škole, zažili jsme bruslení na zimním stadionu, někteří z Vás dokonce reprezentovali naši školu na Plavecko-běžeckém poháru, byli jsme v divadle a u nás ve třídě byl na návštěvě svatý Mikuláš.

Na co se těšit v následujících týdnech? V pátek 17.12 nás čeká vánoční bruslení za zvuku koled a následující týden budeme mít třídní besídku. Mějte se fajn a přeji Vám příjemný sváteční čas…

 

Návštěva veslařského klubu

V pátek 19.11 se naše třída zúčastnila exkurze do nedalekého veslařského klubu. Počasí nám přálo a bylo možné dostat se i na vodu a vyzkoušet si veslování „na vlastní kůži“. Byl zde pro nás připraven velmi zajímavý program a všem se exkurze moc líbila…

 

První školní den na druhém stupni

Vážení a milí,

prázdniny se chýlí ke konci a nás bude čekat nový školní rok. Pevně věřím, že zvládnete přechod na druhý stupeň a navzájem si budeme pomáhat. Zde jsou důležité informace:

Školní rok 2021/2022 zahájíme společně 1. 9. 2021 v 8:00 v naší nové učebně ve třetím patře (učebna matematiky) a skončíme v 8:45.

2. 9. a 3. 9. začínáme v 8:00 a končíme v 11:40 (čekají nás hlavně třídnické práce).

1. 9. (později ještě 6. 9. a 9. 9.) proběhne testování samotesty na Covid-19. Je možnost donést potvrzení o prodělaném onemocnění (max. 180 dnů), dokončeném očkování (14 dnů po druhé dávce), nebo potvrzení o testu z certifikovaného pracoviště (PCR platí 7 dnů, antigenní 72 hodin).

Ve společných prostorách školy je nutné nosit roušky.

Od 30. 8. bude probíhat rekonstrukce školní jídelny (plánovaný termín dokončení – konec roku 2021). Žáci se mohou chodit samostatně stravovat do ZŠ Jeremenkova mezi 14:00 a 14:30 (obědy je možné objednat v našem školním systému, tak, jak tomu bylo během běžného provozu školní jídelny).

Již se velice těším na začátek školního roku a zároveň na to, jak se konečně poznáme. Ve chvíli, kdy budete cokoliv potřebovat mě prosím neváhejte kontaktovat.

Mějte se hezky a přeji Vám hlavně úspěšný návrat do školních lavic a dobrou náladu!

Sebastian Jirgl

Rozvrh hodin

Fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.