Milí žáci, milí rodiče….

V listopadu se naše třída rozrostla o novou posilu, přivítali jsme mezi sebe novou spolužačku Sáru.

Ve škole prozatím stále platí hygienické nařízení, kde všichni jsou povinni nosit roušky ve společných prostorách školy. Rekonstrukce jídelny a školní kuchyně běží podle plánu, děti jezdí do ZŠ Jeremenkova a moc jim tam chutná, cesta autobusem je zábavná.

Letošní rok bude pro žáky moc důležitý, žáci by se měli od začátku soustředit na to, že známky, které budou získávat, jim mohou pomoci za dva roky dostat se na jejich vysněný obor či školu.

V listopadu jsme věnovali čas i vyhledávání středních škol a studijních oborů, které by děti mohly v budoucnu zajímat.

A konečně se rozběhly i školní akce. S žáky jsme si užili první bruslení, byli jsme v kině, půjdeme do městské knihovny. A těšíme se na Vánoce, bude Mikuláš, bude vánoční besídka a snad bude i vánoční přespávaná.

Vaše Třídní,
Štěpánka Fráňová