Milí žáci, milí rodiče…

Po skvělém startu školního roku 2020/21 vláda postupně zpřísňovala pravidla i ve školách (nošení roušek jen na chodbách -> nošení roušek i ve třídách a zákaz potkávání se s žáky jiných tříd,…) až ji zavřela úplně.

Je mi moc líto, že se s žáky opět 3 týdny neuvidíme.

Pracovat v rámci distanční výuky budeme všichni přes platformu Google Classroom a Google Meet (online hodiny). Učivo budeme zadávat jednou týdně (vždy v neděli) v týdenních plánech.

Podívat se na něj můžete i zde:

Podle mých předchozích zkušeností věřím, že si s distanční výukou poradíme i my, ale i vy. Společně to určitě zvládneme 🙂

Opravdu pevně doufám, že se s žáky potkáme po podzimních prázdninách opět ve škole. Moc bych si to přála.

Přeji vám, ať si podzimní prázdniny užijete společně a v dobré náladě. Třeba ulovíte i přes všechna omezení nějaké pěkné podzimní, rodinné zážitky 🙂

Vaše Třídní,
Štěpánka Fráňová

A CO NÁS LETOS ČEKÁ?