3.A 21/22

Laskavost dává naděje, že svět bude vlídnější místo k životu!

Přejeme vše dobré Aničko, Adélko, Davide, Dorotko, Terezko, Emmo, Natálko, Viktorko, Petře, Martine, Karolínko, Nelo, Medo, Šimone, Honzo a paní učitelko Bičíková a jsme zvědaví, co vymyslíte příští rok, koho potěšíte, rozveselíte, komu pomůžete.

Ještě jednou velké díky za to, že nám pomáháte naplňovat motto: Svět je hezčí, když si lidé pomáhají.

Tým Nadace KJ

Vážení rodiče a milé děti!

Přeji nám, aby výuka probíhala v klidu a pohodě. Aby se vše dařilo ke spokojenosti nás všech.

V českém jazyce se budeme učit hrou vyjmenovaná slova s vílou Hvězdičkou. Procvičíme psaní a čtení s porozuměním.

V matematice nás budou provázet postavičky Čtyřlístku – kamarádi Fifinka, Myšpulín, Piňda a Bobík. Povedou Vás číselnou cestou počítáním do tisíce, násobením a nezapomenou na geometrii.

V předmětech člověk a svět, hudební výchově a výtvarném tvoření se dozvíme hodně nového a zajímavého. Doufám, že se těšíte na plavecký výcvik!

Obědy:

Z důvodu rekonstrukce naší školní jídelny se budou děti stravovat v jídelně ZŠ Jílovská. Do jídelny je doprovodí p. uč. z družiny a bude je vozit objednaný autobus. Odchody ze školy budou možné vždy po vyučování v 12.35 nebo až z družiny po 14 hodině.

Naše práce:

Přehled chystaných akcí:

(průběžně upravován)

• Vzhledem k současné nejisté situaci zatím plánujeme omezený počet mimoškolních akcí.
  • I tento rok se budeme s dětmi pravidelně věnovat Etické výchově v plánovaných blocích.
  • V prvním pololetí v pátek máme naplánovaný povinný plavecký výcvik v plaveckém bazénu Podolí.

23. 12. 2021 – 2. 1. 2022 vánoční prázdniny

31. 1. 2022 – vysvědčení