Zájmové kroužky 2021/22

Zájmové kroužky pořádané školou ve školním roce 2021/2022

 

Přihláška na kroužky pořádané školou.

 

Přihlášky a platby je nutné provést do 30. 9. 2021

Nezapomeňte uvést variabilní symbol. Do poznámky platby uveďte jméno a třídu žáka.

Číslo účtu školy: 426000999/2010

Žáci se přihlašují a platí kroužek na celý školní rok.

V tomto školním roce budou kroužky pracovat od 4. října 2021.

Minimální počet žáků v kroužku je 8.

Přihlášený žák je povinen kroužek navštěvovat a omlouvat absenci.

Ukončit docházku do kroužku je možné formou písemné žádosti, peníze se nevracejí.

2021/22 

Jazykové kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk.rok var. sym.
Anglický klub TeaTime.cz 1. třídy po-čt 13:15-14:00 externí  —
Anglický klub TeaTime.cz 2. – 5. třídy  po-čt 14:00-15:00  externí  — 
Anglický klub (PET) TeaTime.cz 6. – 9. třídy po-čt dle dohody  externí  —
ČJ pro cizince A. Daňhelková
P. Brabcová
2. – 5. třídy        
Mluvení hrou-logopedie K. Říhová 1. třídy pondělí 13:15-14:00 1800 Kč 3041
Mluvení hrou- logopedie K. Říhová 2. a 3. třídy čtvrtek 14:00-14:45 1800 Kč  3042
Čtení a psaní s Medvědem Břéťou A. Daňhelková 2. a 3. třídy úterý 14:00-14:45 1000 Kč 3043
Německý jazyk Š. Fráňová 4. a 5. třídy úterý 14:00-14:45 1000 Kč 3005

Sportovní kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk. rok var. sym.
Florbal R. Buček 1. – 9. třídy pondělí 14:00-15:00 externí  —
OLYMP FLORBAL od 11.2.2022 www.florbalprodeti.cz 1. – 5. třídy pátek 14:00-15:00 externí  —
Judo judoprodeti.cz    začátečníci pondělí 15:00-16:00   externí  —
Judo judoprodeti.cz mírně pokročilí a pokročilí pondělí 16:00-17:00 externí  —
Judo judoprodeti.cz začátečníci čtvrtek 16:00-17:00 externí  —
Judo judoprodeti.cz mírně pokročilí a pokročilí čtvrtek 17:00-18:00 externí  —
Hip-Hop a Street dance krouzky.cz krouzky.cz úterý 14:00-15:00 externí
Děti na startu R. Javůrková          

přihlášky: javurkovarenata@seznam.cz

www.fitnessbranik.webnode.cz

1. – 3. třídy středa 14:00-15:00 externí
Atletika krouzky.cz krouzky.cz středa 15:00-16:00 externí
Gymnastika pro děti gymnastikapro deti.org                               

A. Košvancová

1. – 5. třídy úterý 15:00-16:00 externí
Fotbal ABC Braník ABC Braník čtvrtek 13:30-14:30 externí
Kruhový trénink S. Jirgl 5. – 9. třídy úterý 14:00-15:00 1000 Kč 3025
Orientační běh Z. Koč          

přihlášky: zkoc.par@tiscali.cz

  čtvrtek 15:00-17:00 externí
Moderní tance berukrouzky.cz berukrouzky.cz čtvrtek 15:30-16:30 externí

Umělecké kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk. rok var. sym.
Pěvecký sbor J. Kočová 1. – 5. třídy pondělí 14:00-14:45 1000 Kč 3045
Kutilská dílna berukrouzky.cz berukrouzky.cz středa 14:00-15:00 externí
Keramika – z důvodu rekonstrukce školní jídelny nebude přístupná keramická dílna – kroužek zrušen R. Redčenkova 3. – 9. třídy úterý 14:00-15:00 2500 Kč 3023

Ostatní kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk. rok var. sym.
M příprava na zkoušky J. Hendrychová 9. třídy čtvrtek 14:00-14:45 1000 Kč 3033
ČJ příprava na zkoušky P. Brabcová 9. třídy pondělí 14:00-14:45 1000 Kč 3034
Psaní všemi deseti M. Horová 4. – 9. třídy pondělí 14:00-14:45 1000 Kč  3035
Lego robotika- WeDo – první robot registrace: kiddum.webooker.eu 1. – 2. třídy pondělí 14:00-15:00  externí
Lego robotika- Mindstorms robotika registrace: kiddum.webooker.eu 3. – 5. třídy pondělí 15:05-16:20 externí
Malý kuchtík berukrouzky.cz berukrouzky.cz čtvrtek 14:30-15:30 externí

Nepovinné předměty:

Biblické příběhy J. Buttová 1. – 6. třídy středa 14:00 – 14:45 zdarma

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Komentáře nejsou povoleny.