Zájmové kroužky 2022/23

 

Letáček – nabídka kroužků externí společnosti Berukroužky.

 

Zájmové kroužky pořádané školou ve školním roce 2022/2023

 

Přihláška na kroužky pořádané školou pod tímto odkazem.

 

Přihlášky a platby je nutné provést do 30. 9. 2022

Nezapomeňte uvést variabilní symbol. Do poznámky platby uveďte jméno a třídu žáka.

Číslo účtu školy: 426000999/2010

Žáci se přihlašují a platí kroužek na celý školní rok.

V tomto školním roce budou kroužky pracovat od 3. října 2022.

Minimální počet žáků v kroužku je 8.

Přihlášený žák je povinen kroužek navštěvovat a omlouvat absenci.

Ukončit docházku do kroužku je možné formou písemné žádosti, peníze se nevracejí.

2022/23 

Jazykové kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk.rok var. sym.
Anglický klub TeaTime.cz 1. – 2. třídy po-čt 14:00-15:00 externí  —
Anglický klub TeaTime.cz 3. – 4. třídy  po-čt 13:00-14:00  externí  — 
Anglický klub (PET) TeaTime.cz 5. – 6. třídy po-čt 13.30-14:30  externí  —
Mluvení hrou-logopedie K. Říhová 1. třídy pondělí 13:00-13:45 1800 Kč 3041
Mluvení hrou- logopedie K. Říhová 2. a 3. třídy středa 13:00-13:45 1800 Kč  3042
Čtení a psaní s Medvědem Břéťou A. Daňhelková 2. a 3. třídy pondělí 13:30-14:15 1000 Kč 3043
Čtení s Hrošicí Bublinkou A. Daňhelková 3. a 4. třídy úterý 13:30-14:15 1000 Kč 3044
Německý jazyk Š. Fráňová 4. a 5. třídy úterý 14:00-14:45 1000 Kč 3005
Český jazyk pro cizince J. Kočířová 1.-5. třídy úterý a čtvrtek 14:00-14:45 zdarma
Český jazyk pro cizince S. Dabone 6.-9. třídy úterý a čtvrtek  14:00-14:45 zdarma

Sportovní kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk. rok var. sym.
Florbal R. Buček www.butchis.com 1. – 9. třídy pondělí

 

pátek

14:00-15:00 externí  —
Judo judoprodeti.cz    začátečníci pondělí 15:00-16:00   externí  —
Judo judoprodeti.cz mírně pokročilí a pokročilí pondělí 16:00-17:00 externí  —
Judo judoprodeti.cz začátečníci čtvrtek 16:00-17:00 externí  —
Judo judoprodeti.cz mírně pokročilí a pokročilí čtvrtek 17:00-18:00 externí  —
Hip-Hop a Street dance krouzky.cz krouzky.cz úterý 14:00-15:00 externí
Děti na startu R. Javůrková              přihlášky: javurkovarenata@seznam.cz     www.fitnessbranik.webnode.cz 1. – 3. třídy středa 14:00-15:00 externí
Atletika krouzky.cz krouzky.cz středa 15:00-16:00 externí
Gymnastika pro děti gymnastikapro deti.org                     1. – 5. třídy úterý 15:00-16:00 externí
Fotbal ABC Braník ABC Braník čtvrtek 15:00-16:00 externí
Kruhový trénink S. Jirgl 5. – 9. třídy úterý 14:00-15:00 1000 Kč 3025
Orientační běh Z. Koč        přihlášky: zkoc.par@tiscali.cz   čtvrtek 15:00-17:00 externí
Moderní tance berukrouzky.cz berukrouzky.cz čtvrtek 15:30-16:30 externí

Umělecké kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk. rok var. sym.
Pěvecký sbor J. Kočová 1. – 5. třídy pondělí 14:00-14:45 1000 Kč 3045
Kutilská dílna berukrouzky.cz berukrouzky.cz středa 14:00-15:00 externí
Keramika R. Redčenkova 1. – 3. třídy úterý 14:30-15:15 2000 Kč 3022
Keramika R. Redčenkova 3. – 9. třídy pondělí 14:45-15:45 2500 Kč 3023

Ostatní kroužky:

název kroužku vedoucí kroužku určeno žákům den čas cena za šk. rok var. sym.
M příprava na zkoušky J. Hendrychová 9. třídy úterý 14:00-14:45 1000 Kč 3033
ČJ příprava na zkoušky R. Redčenková, O. Doubravová 9. třídy čtvrtek 14:00-14:45 1000 Kč 3034
Psaní všemi deseti M. Horová 4. – 9. třídy pondělí 14:00-14:45 1000 Kč  3035
Lego robotika- WeDo – první robot registrace: kiddum.webooker.eu 1. – 2. třídy pondělí 14:00-15:00 externí
Lego robotika- Mindstorms robotika registrace: kiddum.webooker.eu 3. – 5. třídy pondělí 15:05-16:20 externí
Malý kuchtík berukrouzky.cz berukrouzky.cz čtvrtek 14:30-15:30 externí
Malý vědec Š. Fráňová 2. – 3. třídy pondělí 14:00-14:45 1000 Kč  3036

Nepovinné předměty:

Biblické příběhy p. Kalivodová 1. třídy           2. – 4. třídy středa     středa 12:15 – 13:00      13:00 – 13:45 zdarma

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Komentáře nejsou povoleny.