Vážení rodiče,

uplynulé dva dny jsme se s dětmi zabývali převážně třídnickými pracemi. Probírali jsme školní řád, určovali různá pravidla, bavili jsme se, seznamovali, zvykali si na naší novou třídu, vzájemně jsme se oťukávali a tento přípravný týden jsme zakončili zmrzkou ze Zmrzlinárny.

Připomínám několik důležitých informací týkajících se letošního školního roku.

Na obědy do ZŠ Jeremenkova budou moci děti chodit od pondělí 6.9. Přihlašování a stejně tak i odhlašování obědů je možné prostřednictvím objednávkového systému naší školní jídelny. V pondělí s nimi půjdou paní učitelky Redčenková a Horová jako doprovod, aby děti trefily.

Adaptační kurz pro šesté třídy se uskuteční v termínu od 4. do 7. října. Informace o platbě se včas dozvíte. Kdo ještě neodevzdal přihlášku, prosím nejpozději v pondělí.

Třídní schůzky se uskuteční 15.9.20201 od 18.00, budu se na vás těšit ve kmenové třídě 6.B ve druhém patře.

Ředitelské volno připadá na 27.9. a 25.-26.10.20201.

Budu vybírat částku 100 kč do třídního fondu na různé třídnické výdaje. Dětem jsem tuto informaci ještě neříkala, v pondělí oznámím.

Přeji všem krásný víkend!

A. Hořejší

Vážení rodiče, milé děti,

prázdniny se pomalu chýlí ke konci a ve středu 1.9. opět zasedneme do školních  lavic. Pevně věřím, že přechod na druhý stupeň zvládneme hladce a  budeme si nápomocni.

Zde si, prosím, přečtěte důležité informace týkající se zahájení školního roku:

Školní rok 2021/2022 zahájíme společně 1. 9. 2021 v 8:00 v naší kmenové učebně 6.B ve druhém patře (je to zároveň i učebna školní družiny) a skončíme v 8:45.

2. 9. a 3. 9. začínáme v 8:00 a končíme v 11:40. Čekají nás třídnické práce a zvykání si na druhý stupeň.

1. 9. (dále také 6. 9. a 9. 9.) proběhne testování samotesty na Covid-19. Je možnost donést potvrzení o prodělaném onemocnění (max. 180 dnů), dokončeném očkování (14 dnů po druhé dávce), nebo potvrzení o testu z certifikovaného pracoviště (PCR platí 14 dnů, antigenní 7 dnů).

Ve společných prostorách školy je nutné nosit roušky.

Od 30. 8. bude probíhat rekonstrukce školní jídelny (plánovaný termín dokončení – konec roku 2021). Žáci se mohou chodit samostatně stravovat do ZŠ Jeremenkova mezi 14:00 a 14:30 (obědy je možné objednat v našem školním systému, tak, jak tomu bylo během běžného provozu školní jídelny).

Moc se na vás těším a jsem si jistá, že spolu budeme vše krásně zvládat.

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, nebo nejasnosti, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím mailové adresy (anna.horejsi@zsskolni.cz), nebo systému Bakaláři.

Přeji nám všem úspěšný návrat do školních lavic a nezapomeňte ve středu vykročit pravou nohou!

Anna Hořejší

KVĚTEN

Milí rodiče a milí žáci,

konečně se  vracíme 17. 45 2021 do školních lavic v rámci prezenční výuky. Učíme se podle platného rozvrhu v Bakalářích.

ORGANIZAČNÍ POKYNY K
PREZENČNÍ VÝUCE A PRŮBĚHU TESTOVÁNÍ NA NAŠÍ ŠKOLE:

Rotační výuka:

Naše třída nastupuje prezenční výuku od 17. 5.

Do školy smí jen žáci bez příznaků nemoci:

Pokud se dítě necítí dobře, nebo má dokonce příznaky onemocnění COVID-19, musí zůstat doma.

Organizace prezenční výuky:

Škola se otevírá v 7:30.

Kromě úterý končíme s výukou ve 12:45, v úterý 13:20. Na oběd odcházíme v 13:00.

Žáci musí být ve škole v rouškách nebo respirátoru.

Testování:

V pondělí ráno přijdou děti do školy, převléknou se v šatně (zdrží se tam co nejméně) a přesunou se do své třídy, kde bude probíhat testování.

Žáci se budou testování od společnosti Pronatal s.r.o. Před testováním přinesou Souhlas od zákonného zástupce.

V případě, že žák ve škole chybí v den testování, bude otestován v den návratu do školy.

V případě pozitivního testu v pondělí je žák izolován v místnosti k tomu určené a škola zatelefonuje rodiči, aby si dítě odvedl.

Bez testu mohou být ti, kteří mají do devadesáti dnů po prodělání COVID-19, a očkovaní, kteří mají 14 dní po druhé dávce (děti i dospělí) – oboje je nutné prokázat v listinné či elektronické podobě.

OBĚDY – Ti, co chodili na obědy při prezenční výuce, jsou automaticky přihlášeni.

Pokud budou nějaké dotazy neváhejte se na mě obrátit.

Už se na Vás všechny moc těším!

Vaše paní učitelka Bára

Program na školní rok 2020/2021