4.B – 2021/22

Milé děti, vážení rodiče,

nastal nám advent. Během této předvánoční doby si budeme připomínat tradice a zvyky, které jsou s touto dobou spojeny. Budeme zpívat koledy a také si něco hezkého vyrobíme.

Přeji vám všem, aby tato předvánoční doba byla pro všechny plná zdraví a pohody.

Ve třídě nás v pátek 3.12. navštíví Mikuláš se svou nadílkou.

Ostatní akce jsou bohužel kvůli onemocnění Covid -19 zrušeny.

Do školy půjdeme v tomto roce naposledy ve středu 22. prosince – ten den bude vyučování zkráceno do 11:40. Nebude běžná výuka, budeme mít třídní vánoční program (zpěv, povídání, ochutnávka cukroví, vánoční zvyky a předávání dárečků).

Od 23. 12. budou vánoční prázdniny. Znovu se uvidíme v novém roce v pondělí 3. ledna.

A ještě přidávám několik informací:

Stránky jsou doplňovány a aktualizovány v průběhu celého školního roku.

Vzhledem k epidemické situaci je nutné, aby děti měly vždy s sebou chirurgickou roušku/respirátor/nanoroušku. Ochranné prostředky nosí děti ve všech společných prostorách školy, při výuce ve třídě/tělocvičně je odkládají.

Každé pondělí se do odvolání testujeme antigenními testy. Kdo chybí, je testován po návratu do školy. Netestují se žáci, kteří prodělali covid 19 v posledních 180 dnech a přinesou certifikát o prodělané nemoci.