Vážení rodiče,

snažíme se s dětmi trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu, kde se minimalizuje riziko nákazy. Při vyzvedávání dětí čipem věnujte, prosím, pozornost informaci, kde se právě oddělení nachází (na hřišti nebo ve třídě) – toto se vám objeví se jménem na vyzvedávací krabičce po čipnutí (nikoliv na obrazovce nahoře).

Je-li oddělení na hřišti – vyzvedněte si své dítě tam. Z bezpečnostních důvodů nebudeme děti posílat z hřiště samotné.

Je-li oddělení ve třídě – vyčkejte na viditelném místě u vestibulu.

Je-li dítě na kroužku – objeví se informace, že jej nelze vyzvednout. Vyčkejte. Hned, jak se dítě vrátí do družiny a vychovatel/ ka si jej přijme v systému zpět do oddělení, ukáže se váš požadavek a dítě bude posláno dolů.

______________________________________________________________________________

V tomto školním roce kvůli mimořádným opatřením není v provozu ranní družina. Odpolední provoz končí v 17 hodin.

1.oddělení 1.A             vychovatelka Mgr. Hana Němečková

2.oddělení 1.B             vedoucí vychovatelka Bc. Alena Šťastná

3.oddělení 1.C + 3.C   vychovatel Bc. Daniel Kotrla

4.oddělení 2.A            vychovatel Bc. Milan Bednář

5.oddělení 2.B            vychovatelka Marcela Kodíčková

6.oddělení 3.A + 3.B  vychovatelka Renáta Papoušková

Vážení rodiče,

potřebujete-li jakékoliv informace, obraťte se na vedoucí vychovatelku Bc. Alenu Šťastnou, tel. 603 18 98 45 nebo na mail druzina@zsskolni.cz (nekontaktujte nás přes Bakaláře),

potřebujete-li další čipy k vyzvedávání, můžete si je kdykoliv přiobjednat na adrese daniel.kotrla@zsskolni.cz .

DRUŽINOVÝ BLESK (časopis o akcích ŠD ve školním roce 19/20) – pod tímto odkazem

MÁME NOVÉ PÍSKOVIŠTĚ!

Díky finanční pomoci SRPŠ se podařilo vybudovat pískoviště pro děti, které navštěvují školní družinu. Chtěli bychom poděkovat hlavně tatínkům, kteří si po dvě soboty udělali brigádu s rýči, lopatami a kolečky – panu Třečkovi, panu Čihákovi, panu Prouskovi, a také našemu panu školníkovi a panu recepčnímu za natírání a finální úpravu. Děti mají z pískoviště velkou radost.

Výtvarná soutěž Duch (prodlužujeme až do září 2020)

Chceš, aby se tvůj obrázek dostal do knihy (pohádky, příběhu), která se bude prodávat v běžném knihkupectví?

Nyní máš možnost! Vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma “DUCH”. Nakresli na čistý bílý papír jakýkoliv obrázek ducha (jakoukoliv technikou, nebo pouze tužkou, barevně, s pozadím i bez) – je to jen na tobě!

Obrázek nakresli, vyfoť a pošli do 30. 9. 2020 na mail druzina@zsskolni.czoriginál si schovej a po otevření školy přines do školní družiny. Můžeš zaslat i více obrázků!

Všechny obrázky přepošleme autorovi, který píše knihu “Duch” a třeba se na někoho usměje štěstí a právě jeho obrázek bude vybrán a použit do originálního vydání.

Nejzajímavější obrázky odměníme.
Máš-li chuť, pusť se do práce!

Výtvarným nápadům zdar!

Návod na výrobu přáníčka (třeba ke Dni matek nebo jen tak pro radost).

Volnočasová (výtvarná) aktivita dětí ze školní družiny (4. oddělení) podle slovního návodu přes skupinový videohovor. Ještě stále můžete posílat svoje kočky a kocoury.

Děkujeme za vaše vajíčka!

____________________________________________________________________________

ARCHIV: