Aktuality

Od 25.5. se opět setkáme s některými z vás v odpoledním programu . Všechna hygienická opatření platí i odpoledne (tj. žáci budou mít mimo třídu roušky, minimální blízký kontakt a k dispozici dezinfekční gel). Vzhledem k doporučeným mimořádným hygienickým předpisům byl vytvořen časový harmonogram výdeje obědů jednotlivým skupinám. V uvedené časy jde na oběd celá třída (skupina) společně (tj. všichni žáci včetně těch, kteří jdou po obědě domů).

11,30 – 5.A                                   12,05 – S1

11,15 – S5                                     12,05 – 2.C

11,20 – 5.B                                    12,15 – 3.A

11,30 – 4.A                                    12,30 – 3.B

11,40 – 4.B                                     12,45 – 1.B

11,50 – 2.A                                     13,00 – 1.A

12,00 – 9.třídy                               13,15 – 2.B

Odpolední program bude probíhat ve třídách ŠD a na budově B2 (2.A a 3.B). Využíváno bude i školní hřiště se zahradou, a to tak, aby se skupiny navzájem nepotkávaly. Vyzvedávat svoje děti mohou rodiče kdykoliv během odpoledne (pomocí čipu anebo dle písemného oznámení) do 16 hodin. Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme.

Těšíme se na vás.

Návod na výrobu přáníčka (třeba ke Dni matek nebo jen tak pro radost).

Výhercem Pohádkového kvízu se stává Matouš s rodinou. Gratulujeme! Všem ostatním děkujeme za účast. Komu je líto, že nevyhrál, tak nevěšte hlavu a zapojte se do soutěže Duch, nebo zkuste odpovědět na hádanku z videa pod tímto textem.

Videohádanka od vedoucí vychovatelky ŠD

Výtvarná soutěž Duch (duben – květen 2020)

Chceš, aby se tvůj obrázek dostal do knihy (pohádky, příběhu), která se bude prodávat v běžném knihkupectví?

Nyní máš možnost! Vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma “DUCH”. Nakresli na čistý bílý papír jakýkoliv obrázek ducha (jakoukoliv technikou, nebo pouze tužkou, barevně, s pozadím i bez) – je to jen na tobě!

Obrázek nakresli, vyfoť a pošli do 31. 5. 2020 na mail druzina@zsskolni.czoriginál si schovej a po otevření školy přines do školní družiny. Můžeš zaslat i více obrázků!

Všechny obrázky přepošleme autorovi, který píše knihu “Duch” a třeba se na někoho usměje štěstí a právě jeho obrázek bude vybrán a použit do originálního vydání.

Nejzajímavější obrázky odměníme.
Máš-li chuť, pusť se do práce!

Výtvarným nápadům zdar!

Volnočasová (výtvarná) aktivita dětí ze školní družiny (4. oddělení) podle slovního návodu přes skupinový videohovor. Ještě stále můžete posílat svoje kočky a kocoury.

Děkujeme za vaše vajíčka!

Videopozdrav pro děti i rodiče od vedoucí vychovatelky (pod tímto odkazem).

Milé děti, milí rodiče,

myslíme na vás i v této nelehké době. Pokud to půjde, mějte veselou mysl, radujte se z maličkostí a ze společnosti svých blízkých. Přejeme vám všem pevné zdraví, mějte se rádi a ať se co nejdříve v pořádku shledáme.

Vaše vychovatelky a vychovatelé

Rozdělení tříd do oddělení ve školním roce 2019/20

1.oddělení – 1.A , ved.vych. Bc. Alena Šťastná

2.oddělení – 1.B , vych. Mgr. Hana Němečková

3.oddělení – 2.A + část 2.B , vych. Marcela Kodíčková

4.oddělení – 2.C + část 2.B , vych. Bc. Daniel Kotrla

5.oddělení – 3.A + 4.B , vych. Renáta Papoušková

6.oddělení – 3.B + 4.A , vych. Bc. Milan Bednář

____________________________________________________________________________

Vážení rodiče,

potřebujete-li jakékoliv informace, obraťte se na vedoucí vychovatelku Alenu Šťastnou, tel. 603 18 98 45 nebo na mail druzina@zsskolni.cz (nekontaktujte nás přes Bakaláře),

potřebujete-li další čipy k vyzvedávání, můžete si je kdykoliv přiobjednat na adrese daniel.kotrla@zsskolni.cz .

____________________________________________________________________________

Celodružinový plán na motivy klasických českých pohádek (Božena Němcová, Karel Jaromír Erben) na školní rok 2019/20

ZÁŘÍ

• O kohoutkovi a slepičce (celodružinová hra čt. 26.9. 14:30 – 15:30)