Přejeme všem v novém roce hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti !

Vážení rodiče,

od pondělí 4.1. je opět v provozu školní družina pouze pro žáky 1. a 2. tříd, samozřejmě s dodržováním předepsaných i doporučených pokynů MŠMT a MZ. Družina funguje do 17 hodin (bez ranního provozu). Kroužky nejsou.

Vyzvedáváme si všechny žáky hned po skončení vyučování a dle harmonogramu odvádíme na oběd. Až po něm odchází žáci, kteří nechodí do družiny.

1.B  11,40

1.C  11,50

1.A  12,00

2.A  12,15

2.B  12,25

Žádáme rodiče, aby každý žák měl s sebou 2 roušky v sáčku (jedna je na dopoledne, druhá na odpoledne).

______________________________________________________________________________

Podzimní vyrábění

Ze spadaného krásně barevného listí různých tvarů si můžeme ledacos vyrobit. Nabízíme vám pár tipů…

Některé zvládnou děti samy, k něčemu bude potřeba pomoc starších (sourozenců nebo dospělých).

Snažíme se s dětmi trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu, kde se minimalizuje riziko nákazy. Při vyzvedávání dětí čipem věnujte, prosím, pozornost informaci, kde se právě oddělení nachází (na hřišti nebo ve třídě) – toto se vám objeví se jménem na vyzvedávací krabičce po čipnutí (nikoliv na obrazovce nahoře).

Je-li oddělení na hřišti – vyzvedněte si své dítě tam. Z bezpečnostních důvodů nebudeme děti posílat z hřiště samotné.

Je-li oddělení ve třídě – vyčkejte na viditelném místě u vestibulu.

Je-li dítě na kroužku – objeví se informace, že jej nelze vyzvednout. Vyčkejte. Hned, jak se dítě vrátí do družiny a vychovatel/ ka si jej přijme v systému zpět do oddělení, ukáže se váš požadavek a dítě bude posláno dolů.

______________________________________________________________________________

V tomto školním roce kvůli mimořádným opatřením není v provozu ranní družina. Odpolední provoz končí v 17 hodin.

1.oddělení 1.A             vychovatelka Mgr. Hana Němečková

2.oddělení 1.B             vedoucí vychovatelka Bc. Alena Šťastná

3.oddělení 1.C + 3.C   vychovatel Bc. Daniel Kotrla

4.oddělení 2.A            vychovatel Bc. Milan Bednář

5.oddělení 2.B            vychovatelka Marcela Kodíčková

6.oddělení 3.A + 3.B  vychovatelka Renáta Papoušková

Vážení rodiče,

potřebujete-li jakékoliv informace, obraťte se na vedoucí vychovatelku Bc. Alenu Šťastnou, tel. 603 18 98 45 nebo na mail druzina@zsskolni.cz (nekontaktujte nás přes Bakaláře),

potřebujete-li další čipy k vyzvedávání, můžete si je kdykoliv přiobjednat na adrese daniel.kotrla@zsskolni.cz .

DRUŽINOVÝ BLESK (časopis o akcích ŠD ve školním roce 19/20) – pod tímto odkazem

MÁME NOVÉ PÍSKOVIŠTĚ!

Díky finanční pomoci SRPŠ se podařilo vybudovat pískoviště pro děti, které navštěvují školní družinu. Chtěli bychom poděkovat hlavně tatínkům, kteří si po dvě soboty udělali brigádu s rýči, lopatami a kolečky – panu Třečkovi, panu Čihákovi, panu Prouskovi, a také našemu panu školníkovi a panu recepčnímu za natírání a finální úpravu. Děti mají z pískoviště velkou radost.

____________________________________________________________________________

ARCHIV: