Vážení rodiče,

prosíme, kontrolujte důsledně denně, zda má vaše dítě s sebou 2 roušky. Stává se dosti často, že jednorázové roušky nevydrží ani dopoledne a na odpoledne již dítě žádnou nemá. Hygienické opatření nošení roušky ve společných prostorách školy stále trvá!

Od 6.9. dojíždíme na obědy do jídelny v ZŠ Jílovská. Máme na to vyhrazenou dobu od 12 do 14 hodin (pro 1. – 3.třídy). Chcete-li si dítě vyzvednout po obědě, nelze zaručit pravidelné přesné časy, časy dojezdů se mohou měnit.

Provoz školní družiny: 6,30 – 7,45 hodin  a 11,40 – 17,30 hodin

Každý žák potřebuje dle nařízení na odpoledne respirátor nebo 2 ks chirurgických roušek.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Volnočasové aktivity

Pár fotek z BÍLÉHO a ZELENÉHO DNE najdete ve fotogalerii.

___________________________________________________________________________

Snažíme se s dětmi trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu, kde se minimalizuje riziko nákazy. Při vyzvedávání dětí čipem věnujte, prosím, pozornost informaci, kde se právě oddělení nachází (na hřišti nebo ve třídě) – toto se vám objeví se jménem na vyzvedávací krabičce po čipnutí (nikoliv na obrazovce nahoře).

Je-li oddělení na hřišti – vyzvedněte si své dítě tam. Z bezpečnostních důvodů nebudeme děti posílat z hřiště samotné.

Je-li oddělení ve třídě – vyčkejte na viditelném místě u vestibulu.

Je-li dítě na kroužku – objeví se informace, že jej nelze vyzvednout. Vyčkejte. Hned, jak se dítě vrátí do družiny a vychovatel/ ka si jej přijme v systému zpět do oddělení, ukáže se váš požadavek a dítě bude posláno dolů.

1.oddělení 1.A + část 2.C           vychovatelka Mgr. Hana Němečková

2.oddělení 1.B + část 2.C           vedoucí vychovatelka Bc. Alena Šťastná

3.oddělení 1.C + část 2.C          vychovatel Bc. Daniel Kotrla

4.oddělení 2.A                          vychovatelka Marcela Kodíčková

5.oddělení 2.B                          vychovatelka Kateřina Lepešková

6.oddělení 3.A                          vychovatel Bc. Milan Bednář

7.oddělení 3.B + 4.třídy            vychovatelka Renáta Papoušková

Vážení rodiče,

potřebujete-li jakékoliv informace, obraťte se na vedoucí vychovatelku Bc. Alenu Šťastnou, tel. 603 18 98 45 nebo na mail druzina@zsskolni.cz ,

potřebujete-li další čipy k vyzvedávání, můžete si je kdykoliv přiobjednat na adrese daniel.kotrla@zsskolni.cz .

DRUŽINOVÝ BLESK (časopis o akcích ŠD ve školním roce 19/20) – pod tímto odkazem

______________________________________________________________________