Vítejte na stránkách 2.A pro školní rok 2021/2022!

Stránky jsou doplňovány a aktualizovány v průběhu celého školního roku.

Vzhledem k epidemické situaci je nutné, aby děti měly vždy s sebou chirurgickou roušku/respirátor/nanoroušku. Ochranné prostředky nosí děti ve všech společných prostorách školy, při výuce ve třídě/tělocvičně je sundavají.

Momentálně probíhá testování antigenními testy každé pondělí. Kdo chybí, je testován po návratu do školy. Testují se všichni žáci (i očkovaní a ti, kteří prodělali covid 19 v posledních 180 dnech).

LEDEN

Přeju všem žákům i rodičům, aby nový rok přinesl hlavně to dobré a abychom se pokud možno mohli stále učit ve škole.

Ve škole v tomto měsíci uzavíráme první pololetí a stále se pilně učíme.

Vysvědčení bude dětem předáno v pondělí 31. ledna. Budeme mít 4 vyučovací hodiny jako obvykle do 11:40 s tím, že tu čtvrtou hodinu dostanou děti vysvědčení. (Žáci dostávají tradičně v prvním pololetí pouze výpis z vysvědčení, který si mohou ponechat, do školy ho nevracejí.)

Jednodenní pololetní prázdniny budou na konci téhož týdne v pátek 4. února.

VÝHLED NA ÚNOR

Od 2. pololetí budeme v rámci hodin tělesné výchovy chodit na plavecký výcvik do Podolí. Budeme chodit každý pátek. Výcvik je pro všechny žáky povinný. První lekce bude 11. 2. V souvislosti s plaváním se na 2. pololetí změní rozvrh. Podrobnosti k plavání a změně rozvrhu budou v průběhu ledna v Bakalářích. Zde na stránkách bude rozvrh změněn na konci prvního pololetí.

Rozvrh