3.A

Vítejte na stránkách 3.A pro školní rok 2022/2023!

Stránky jsou doplňovány a aktualizovány v průběhu celého školního roku. 

BŘEZEN

Březen je dlouhý měsíc a bude také nabitý nejrůznějšími akcemi: 

Ve čtvrtek 2. března budeme mít 3. vyučovací hodinu místo angličtiny výchovný koncert . Proběhne v naší malé tělocvičně. Cena je 50 Kč, bude uhrazeno z předem vybraných peněz (FOND NA AKCE).

V tomto měsíci se také koná školní pěvecká soutěž Zlatý kosák – děti čeká nejprve třídní kolo v rámci hodiny hudební výchovy. Kdo postoupí, zúčastní se školního kola 27. března.

Pokud jde o výuku, tak za všechno, na čem pracujeme, bych chtěla zdůraznit, že jsme v češtině dokončili dlouhou kapitolu VYJMENOVANÁ SLOVA. Neznamená to ale, že se k nim nebudeme stále vracet. Princip děti chápou a udělaly obrovský kus práce. Bez opakování a dalšího procvičování se ale neobejdeme.

Protože pilně pracujeme, zasloužíme si i malý oddech v podobě jarních prázdnin – připadají na týden od 13. do 19. března. Přeju všem, aby si je užili ve zdraví a pohodě.

22. března navštívíme poprvé v tomto školním roce divadlo Minor – zhlédneme velmi pěkné výpravné představení Robin Hood. (Cena je 180 Kč a bude uhrazena z předem vybraných peněz – FOND NA AKCE.)

28. března se zúčastníme výukového programu o správné výživě ZDRAVÁ PĚTKA (2 vyučovací hodiny). Program je zadarmo a proběhne poprvé v angličtině – děti budou mít příležitost vyzkoušet a rozšířit si své znalosti.

V březnu opět absolvujeme další blok etické výchovy.

 

Rozvrh

Fotogalerie

Seznam chystaných akcí

Komentáře nejsou povoleny.