Vítejte na stránkách 2.A pro školní rok 2021/2022!

Stránky jsou doplňovány a aktualizovány v průběhu celého školního roku.

Od 14. 3. již neplatí ve škole žádná omezení v souvislosti s epidemií covidu-19. Ochrana dýchacích cest se už nevyžaduje ani v MHD.

ČERVEN

Ve středu 1. června je MDD. Nebude proto běžná výuka. Budeme mít mimořádně zkrácené vyučování do 11:40. (Navazuje družina.) S dětmi zhlédneme film Nekonečný příběh, který bude i tématem celotáborové hry na škole v přírodě. Pak budeme hrát hry ve třídě či venku (podle počasí a počtu dětí v ten den – bude ještě upřesněno v Bakalářích.)

Ve středu 8. června se budeme FOTOGRAFOVAT jako třídní kolektiv. Pamatujte na pěkné oblečení. (Cena fotografie je 60 Kč. Podrobnosti k placení budou v Bakalářích.)

Pátek 10. 6 – pátek 17. 6. je škola v přírodě ve Zlámaninách u Nové Paky.

Ve dnech pondělí 27. 6. až středa 29. 6. bude každý den škola od 8:00 do 11:40. S sebou penál a zelené desky. Nebudeme se již učit; bude probíhat úklid a třídnické práce.

V pondělí 27. 6. budeme mít poslední výukový program v tomto školním roce na téma dravci a sovy – akce bude na školním hřišti a uvidíme mnoho živých ptáků. (Cena je 50 Kč. Podrobnosti o placení budou v Bakalářích.)

V úterý 28. 6. se po covidové pauze bude konat tradiční akce Grilování za školou (na školním hřišti za hlavní budovou). Začíná v 15:00. Všichni rodiče, děti i přátelé školy jsou srdečně zváni. Nebude chybět živá hudba, občerstvení a také několik malých vystoupení dětí i učitelů. Můžete dorazit kdykoli po 15. hodině, akce potrvá do večera.

Ve čtvrtek 30. 6. bude žákům předáno vysvědčení. Ať si na něj vezmou pevné desky. Budeme mít jen jednu vyučovací hodinu do 8:45. (Navazuje družina.)

VŠEM PŘEJU KRÁSNÉ PRÁZDNINY A AŤ SE VE ZDRAVÍ SETKÁME VE 3. TŘÍDĚ. Nový školní rok začne ve čtvrtek 1. 9. 2022.

Vaše Eva Popelková

Rozvrh