1.C 2021/22

Vítejte v 1. C

∴ kontakt na třídní učitelku: barbora.svobodova@zsskolni.cz

∴ Stránky budou aktualizovány průběžně po celý školní rok.

Milí rodiče a milí žáci,

hurááá… Už umíme první dvě písmenka abecedy M, A. Rozlišujeme všechny čtvery tvary (malé a velké, tiskací a psací). V matematice poznáme symboly větší než a menší než a tvary číslic 1 a 2. V Oskarově prvouce zvládáme pravidla ve škole a třídě a orientujeme se po škole. Na chodbě zdravíme všechny pracovníky školy.

V příštím týdnu se uvidíme od středy  29. 9. 2021, protože v pondělí je ředitelské volno a v úterý státní svátek.

Přeji Vám pohodový a odpočinkový prodloužený víkend.

Vaše

paní učitelka

Barbora Svobodová

Upozornění

Co nejdříve odevzdat přihlášky na kroužky. Naleznete je na stránkách školy (zsskolni.cz ⇒ zájmové kroužky). Po stisknutí modrého nápisu se zobrazí v PDF Závazná přihláška na kroužky. Přihlášku, prosím, vytisknete a pošlete po dítěti do školy.

Žáci přicházejí do školy nejpozději 8:50, aby měli čas se připravit a popovídat si s kamarády. Od 8:40 je otevřena budova školy.

Do konce září zaplatit školní pomůcky na školní účet. Variabilní symbol naleznete na nástěnce v Bakalářích.

Obědy

Probíhá rekonstrukce školní jídelny (viz informace na úvodní stránce webu školy).

Od 6. 9. 2021 se žáci budou stravovat na ZŠ Jílovská.

Na obědy dojíždějí se svým vychovatelem Danielem Kotrlou po vyučování.

Další informace naleznete na stránkách školní jídelny (zsskolni.cz – školní jídelna).

Covid

Ve společných prostorách je nutná ochrana úst a nosu (u rodičů při schůzce i ve třídě) – respirátor, nanorouška, u dětí též chirurgická rouška.

Testování žáků v současné době neprobíhá. Testovat se žák musí jen před návštěvou plaveckého výcviku a návštěv vnitřních kulturních akcí (muzeí, galerií, divadel).