Vítejte na stránkách 6.B

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení rodiče, milí žáci,

tento kalendářní rok nám ještě nebylo přáno, abychom se s žáky sešli ve škole na prezenční výuce. Neustále pracujeme ze svých domovů a komunikujeme skrz monitory našich počítačů, tabletů či mobilních telefonů. Do odvolání probíhá distanční výuka, která se nám jeví už opravdu dlouhá. Nejen nám, ale i dětem chybí kontakt s ostatními – spolužáky, kamarády i učiteli. 

Tato nelehká doba nám přinesla nejen obtíže v podobě zavřených škol, omezení pohybu a dalších “perliček”. Věřme, že nás to také v některých odvětvích trošku posílilo. Někteří z nás se více naučili pracovat se svým časem, organizovat si práci, pracovat s PC, vytvářet si pomůcky, vyhledávat informace na internetu, více komunikovat s vyučujícími, ale třeba i větší samostatnosti. 

Moc se těším, až se vrátíme do “starých kolejí”, kdy nám ráno zazvoní budík s tím, že ještě chvíli… Pak začne ten ranní shon, kdy nestíháme a za pět minut osm , kdy vbíháme do školy a zvoní….  Máme před sebou ještě nelehký úkol: přezout se a vyběhnout ty tři patra, která nás dělí od naší třídy. Pak se ještě v rychlosti chystáme na první hodinu a neodkladně si musíme sdělit těch spoustu informací se svými kamarády a “nejkami”, co se stalo večer. Vtom zvoní podruhé a vyučující již vchází do třídy…..

Pevně věřím, že se co nejdříve vrátíme do těch “starých kolejí” a na tuto obtížnou dobu budeme s úsměvem vzpomínat. Ale kdo ví.

Do té doby Vám všem přeji hodně zdraví, pevné nervy, kvalitní internetové připojení a dobrou náladu.

 

Srdečně zdraví Vaše třídní (kterou jste zatím neměli šanci osobně potkat) Markéta 

AKCE: 

11.3. – preventivní program “Kyberšikana” (10:55 – 13:30)

 

 

Komentáře nejsou povoleny.