Rozcestník

Výsledek obrázku pro škola clipart

Vážení rodiče, milé děti,

vítám Vás na stránkách 4.A! Prázdniny utekly jako voda a je před námi další školní rok. Společně budeme přebývat v jiné třídě, kterou si vyzdobíme tak, abychom se v ní cítili příjemně. Zpočátku se budeme vzájemně poznávat, ale není se čeho bát, za krátkou dobu se z nás jistě stane dobrý tým, budeme na sobě pilně pracovat a užijeme si legraci.

Ve čtvrté třídě nás čeká zajímavé, ale obtížné učivo, které společně jistě hravě zvládneme. Společně se budeme setkávat na hodinách matematiky, českého jazyka a člověk a svět. Já vám budu pro lepší přehled o výuce pravidelně posílat týdenní plány. Každý pátek potom budeme s dětmi vyhodnocovat, jak se nám dařilo a zda jsme splnili vše, co jsme si dali za úkol.

Opět budeme každý pátek navštěvovat kurz plavání v plaveckém stadionu v Podolí. Děti si v pátek vezmou batůžek, ve kterém jsou v igelitové tašce plavky, mýdlo, koupací čepice, ručník, hřeben. Cennosti, nechávejte raději doma.

Těším se na Vás a přeji příjemný start do nového školního roku! 🙂

Pavlína Brabcová