Vážení rodiče, milé děti, vítám Vás na stránkách 4.A!

Čas běží jako voda, prázdniny končí a začíná nový školní rok, ve kterém potkají žáky této třídy některé změny. V pondělí 4.září na ně nebude čekat paní učitelka, na kterou jsou zvyklí, ale já, jejich nová třídní. Také se pro děti mění třída, ve které se budou učit, těším se, až si jí společně pořádně vyzdobíme a zabydlíme :).

Každé pondělí ráno se s dětmi přivítáme, povíme si o zážitcích z víkendu a z týdenního plánu si přečteme, co nás bude čekat následující týden.

Každý pátek od 8.9. 2017- 26.1. 2018 budeme chodit plavat. Ten den také zhodnotíme týden, řekneme si, jak se nám pracovalo, co se nám dařilo, na čem je ještě potřeba zapracovat. Chtěla bych, aby se děti učily kriticky hodnotit sebe i ostatní.

Na začátku školního roku si také založíme Kulturník- deník, do kterého žáci budou zapisovat přečtené knihy, divadla, kina, muzea, zámky, hrady, zajímavá místa, která navštíví. S deníkem budeme pak v třídnických hodinách pracovat.

V tomto školním roce nás také čeká divadelní představení, preventivní programy a v neposlední řadě samozřejmě spoustu nového učiva.

Těším se na naší spolupráci :).

Mgr. Markéta Blovská