Vážení rodiče, milé děti, vítám Vás na stránkách 4.A!

Školní rok utíká rychle a my už teď máme za sebou spoustu práce. Seznámili jsme se, lépe se poznáváme, učíme se fungovat společně- myslím, že se nám daří skvěle! Už nám nedělá problém práce s týdenním plánem, naučili jsme se v něm hledat domácí úkoly, pracovat podle něj v době nemoci, vyplňovat sebehodnocení na konci týdne.

Společně jsme si vyzdobili třídu a ze všech stran na nás koukají různé pomůcky, které jsme vyrobili a vy je můžete používat. Také jste se naučili ukládat si své pracovní listy do šanonů, na třídních schůzkách si je budou moci prohlédnout rodiče!

Každý pátek chodíme plavat. Pozoruji vás a vidím, že se stále zlepšuje a za chvíli z vás budou opravdoví plavci!

Do budoucna máme v plánu vyrazit na expozici do Národiního muzea, také nás čeká divadlo, preventivní program VZPoura úrazům a podobně :).

Přeji Vám mnoho krásných dní!

Mgr. Markéta Blovská